Atribuită Cumpărare directă

TN2320 (TN-2320) CARTUS TONER BLACK (2600 PAG) ORIGINAL BROTHER DPC 2500 2520 2540 HL2300 2340 2360 (**) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: * Brother DCP-L-Serie (2500, 2500 D, 2520, 2520 DW, 2540, 2540 DN, 2560, 2560 DW) * Brother HL-Serie (L 2300, L 2300 D, L 2340, L 2340 DW, L 2360, L 2360 DN, L 2365, L 2365 DW) * Brother MFC-L-Serie (2700, 2700 DN, 2700 DW, 2720, 2720 DW, 2740, 2740 DW)

Număr anunț
DA27427190
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.758 RON
Valoare atribuită
1.758 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.758 RON

din 1.758 RON estimat