Atribuită
Cumpărare directă
Dulap medicamente: Greutate maxima suportata de polita: 35 kg. fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm Incuietoare cu 2 chei 2 polite la partea superioara si 1 polita la partea inf, cu picioare Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri Dimensiune: 760x380x1760 mm. Fiset metalic: Greutate maxima suportata de polita: 40 kg, fabricat din tabla cu o grosime de 0,7 mm Constructie sudata din otel cu pereti simpli Incuietoare cu 2 chei, Prevazut cu 4 polite reglabile pe inaltime Constructie sudata din otel cu pereti simpli Dulap vopsit in camp electrostatic de culoare gri .
- Număr anunț
- DA27334109
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.244 RON
- Valoare atribuită
- 1.244 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.