Atribuită Cumpărare directă

Revizie tehnica grup electrogen ESE 150 TR

Număr anunț
DA27451865
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
Furnizor / câștigător
Endress Group Romania S.R.L. (CUI 14762538)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.830 RON
Valoare atribuită
3.830 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.830 RON

din 3.830 RON estimat