Atribuită Cumpărare directă

Pansament (plasture) autoadeziv steril pentru fixare branula, din netesut, cu corp absorbant (PAD),_x000D_ Dimensiune 8cmx5.8cm._x000D_ Ambalare: 50 buc in cutie de carton. Marcaj CE, Produs in Polonia

Număr anunț
DA27465837
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33141112-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.381 RON
Valoare atribuită
2.381 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.381 RON

din 2.381 RON estimat