Atribuită Cumpărare directă

scutece pentru persoane cu incontinenta medie si grava cu dimensiunea taliei cuprinsa intre 160-210 cm, elastic in talie, strat exterior care permite pielii sa respire, strat interior dublu absorbant, sistem de prindere dublu, tip arici, indicator de umiditate, fara latex, ambalate 10 buc in pungi de plastic sigilate si inscriptionate. ABSORBTIE 3200 ml -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27414373
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat