Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS PROFESIONAL 5L 2061080 BUC 3 PROSOP HARTIE FIORE BUC 40 SAPUN LICHID 5L CAMI BUC 1 MANUSI MENAJ EXTREM ROBUST MIS Set 10 TABLETE CLOROM 200TB CUTIE 2 IGIENOL 750 ML CU PULVERIZATOR BUC 1 IGIENOL 1L REZERVA BUC 5 ALCOOL SANITAR 500ML BUC 6 MOP 250GR BUC 10 MATURA PVC BUC 10 PRONTO SPRAY SUPRAFETE 300ML BUC 2 IGIENOL 750 ML CU PULVERIZATOR BUC 4 CLOR 1L BUC 10 OMO PROFESIONAL AUTOMAT COLOR 7KG 2061356 BUC 1 DOSAR PVC NOKI BUC 20 SACI MENAJ 35L 50/SET ROPACK 02063812 SET 20 HARTIE IGIENICA HOTEL 2 STRAT Buc 96 APRET 1L BUC 1 MATURA SORG EXTRA BUC 5 COADA LEMN NATUR FILETATA BUC 10
- Număr anunț
- DA27340759
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.167 RON
- Valoare atribuită
- 1.167 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.