Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE LAND ROVER MAI-10669, CONFORM DEVIZ NR.22/17.02.2021

Număr anunț
DA27438205
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.705 RON
Valoare atribuită
4.705 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.705 RON

din 4.705 RON estimat