Atribuită Cumpărare directă

PIESE AUTO SAVIEM /AUTOMECANICA 10 V1-1996 CONFORM ANUNT NR. ADV1197055. 1 CRUCE CARDAN FI 30*88mm BUC 2x20,00=40.00 2 CAMERA FRANARE SPATE TIP ROMAN BUC 1 x450,00=450.00 3 CAP BARA STG + DR TIP ROMAN BUC 2 x40,00=80.00 4 BARA LONGITUDINALA DIRECTIE TIP ROMAN BUC 1x370,00=370.00 5 FILTRU ULEI BUC 1x12,00=12.00 6 FILTRU MOTORINA BUC 1x 7,00=7.00 7 GIROFAR 24V CU LED, FIXARE MAGNETICA BUC 1 x40,00=40.00 8 ARBORE CARDANIC ARO, L=600mm BUC 1 x180,00=180.00 9 ARBORE CARDANIC TIP ROMAN, FLANSA 8 GAURI*FI12mm BUC 1 x440,00=440.00 10 SURUB CARDAN CU PIULITA FI 12mm BUC 10 x4,00=40.00 11 SURUB CARDAN CU PIULITA FI 10mm BUC 10 x1,00=10.00 12 BROASCA USA STANGA CU CREMALIERA SET 1 x68,00 =68.00 13 LAMA STERGATOR PARBRIZ, L=550mm BUC 2 x4,00=8.00 14 CUREA TRAPEZOIDALA 1175mm BUC 3 x7,00=21.00 15 ELECTROMOTOR SAVIEM 24V BUC 1 x670,00=670.00 16 CILINDRU FRANA FATA ROMAN BUC 1 x70,00=70.00. In cazul in care produsele solicitate nu corespund datelor tehnice solicitate si din punct de vedere calitativ sau ajung deteriorate din cauza transportului, vom accepta returul si inlocuirea acestora, inclusiv vom suporta costurile aferente returului si inlocuirii acestora VALABILITATE OFERTA 60 ZILE TERMEN DE LIVRARE 1-3 ZILE LIVRARE FRANCO DEPOZIT BENEFICIAR TERMEN DE GARANTIE 24 LUNI mai putin

Număr anunț
DA27403321
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.506 RON
Valoare atribuită
2.506 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.506 RON

din 2.506 RON estimat