Atribuită Cumpărare directă

Bidon residual Xerox 4112- 008R13001, Bidon residual Xerox Wc 345 - 008R12903, Termistori Xerox 4112-130K64331, 130K64331, 130K64321, Gherute Xerox 4112- 019K98743, FUSER XEROX 4112 - 604k24402/604K67480

Număr anunț
DA27357360
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.934 RON
Valoare atribuită
1.934 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.934 RON

din 1.934 RON estimat