Atribuită Cumpărare directă

Ambalat in flacoane de 500 ml.,lichid parfumat concentrat, cu putere foarte mare de spalare.

Număr anunț
DA27473092
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat