Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG - 3 buc, ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID-3 buc, Ozonit Super - 3 buc pentru centrul CPHPV Nuseni (DGASPC BN)

Număr anunț
DA27435202
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BISTRITA-NASAUD (CUI 8883551)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.360 RON
Valoare atribuită
4.360 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.360 RON

din 4.360 RON estimat