Atribuită Cumpărare directă

Detergent dezinfectant universal eficient indifferent de gradul de duritate al apei si recomandat tuturor tipurilor de masini de spalat.Simultan dezinfecteaza, spala si albeste. Se foloseste pentru textilele albe si colorate din material sintetic, bumbac – polyester si bumbac.Produs avizat de catre Ministerul Sanatatii. Ambalare: sac de 15 kg. Solicitam discount

Număr anunț
DA27428093
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.290 RON
Valoare atribuită
4.290 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.290 RON

din 4.290 RON estimat