Atribuită Cumpărare directă

Sistem informatic legislativ integrat conform Caietului de sarcini. Sursa de finantare: bugetul de stat si fonduri externe nerambursabile prin proiectul cod MySMIS 2.1.117.

Număr anunț
DA27417280
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.600 RON
Valoare atribuită
89.600 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.600 RON

din 89.600 RON estimat