Atribuită Cumpărare directă

1). Gazduire site WEB www.crsnordest.ro ptr. 12 luni (01.03.2021-28.02.2022): Spatiu hosting - max. 4Gb;Trafic lunar - nelimitat; Certificat SSL (Let's Encrypt); Locatie servere hosting - România. 2). Servicii de mentenanta site www.crsnordest.ro ptr.12 luni (01.03.2021-28.02.2022) - 140 lei/luna, cuprinzand: • actualizare saptamanala a platformelor pe care este realizat site-ul si a extensiilor acestuia; • depanare probleme ce pot aparea in urma acestor update-uri; • protectie antivirus si antimalware a site-ului; • consultanta si asistenta la postarea de continut nou pe site sau modificare continut existent; • sa mentina disponibil pentru accesul http domeniile beneficiarului, garantand o disponibilitate a sistemului (uptime) de cel putin 99% pe an, din momentul gazduirii acestora. Se va incheia un contract de prestari servicii cu o durata de 12 luni, incepand cu 01.03.2021.

Număr anunț
DA27411772
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790 RON
Valoare atribuită
1.790 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790 RON

din 1.790 RON estimat