Atribuită Cumpărare directă

Abonament program LEGIS pentru 30 utilizatori ce presupune: actualizare baza de date legislative - LEGIS ( cu 12 module inlcuse) - pentru 30 utilizatori. Cele 12 module sunt: acte oficiale, jurisprudenta, doctrine, module tip, achizitii publice, clasificari, dictionare, autorizatii, cedo, definitii si abrevieri, sinteze economice, comentarii

Număr anunț
DA27354816
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.944 RON
Valoare atribuită
7.944 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.944 RON

din 7.944 RON estimat