Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Bucureşti achiziţionează, ”Asistenta tehnica si mentenanta LEGIS versiunea web”, conform descrierii din caietul de sarcini ataşat pe SICAP. Valoarea totală estimată este: 12.760,00 lei fara TVA Cantitate: 10 Luni Abonament lunar = 10 luni x 1.276,00 lei = 12.760,00 lei Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SICAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală pe pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresa: isabelle.oprea@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare: oferta financiară detaliată conform cerintelor din Caietul de Sarcini si a Draftului e Contract oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Caietul de Sarcini si a Draftului de Contract draft contract însuşit documente de identificare a operatorului economic
- Număr anunț
- DA27379486
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.760 RON
- Valoare atribuită
- 12.760 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.