Atribuită Cumpărare directă

Cupru Electrolitic, 80 grame. Oxid de cupru (II), 50 grame. Reactor din cuart, fara umplutura (set 2 bucati). Stoc. Beneficiar Chimie Gal-Bogosel - 21Marian

Număr anunț
DA27479341
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38434000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868 RON
Valoare atribuită
1.868 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868 RON

din 1.868 RON estimat