Atribuită Cumpărare directă

Tuburi de tenax BTX (standard de referinta certificat) 100 ng (set de 10 buc.) Termen de valabilitate: 12 luni Cf ofertei nr.O21-0111 / 01.02.2021

Număr anunț
DA27405215
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.570 RON
Valoare atribuită
5.570 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.570 RON

din 5.570 RON estimat