Atribuită Cumpărare directă

cablu HDMI 15M;suport videoproiector;ecran proiectie manual 180/180

Număr anunț
DA27316872
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat