Atribuită
Cumpărare directă
1 buc x Cartus Black BT6000BK 6K Original Brother DCP-T300, 1 buc x CARTUS ORIGINAL BLACK BTD60BK, 2 buc x Cartus Cyan BT5000C 5K Original Brother DCP-T300, 2 buc x Cartus Magenta BT5000M 5K Original Brother DCP-T300, 4 buc x Cartus Yellow BT5000Y 5K Original Brother DCP-T300, 1 buc x CARTUS CERNEALA BROTHER- LC1280XLB compatibil, 1 buc x CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLC compatibil, 1 buc x CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLM compatibil, 1 buc x CARTUS CERNEALA BROTHER-LC1280XLY compatibil
- Număr anunț
- DA27420217
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ''AVRAM IANCU'' (CUI 12877744)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30192112-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308 RON
- Valoare atribuită
- 308 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.