Atribuită Cumpărare directă

Nikon Z5 Aparat Foto Mirrorless 24,3 MP Video 4K Kit cu Obiectiv NIKKOR Z 24-50mm F/4-6.3 + Adaptor FTZ Termen de livrare: in max 45 zile de la semnarea angajamentului legal; Termen de garantie 12 luni; Valoare totala achizitie fara TVA=6.460,00 lei; Valoare totala achizitie cu TVA=7.687,40 lei. Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Stiinte Politice,Administrative si ale Comunicarii ; Solicitant :Conf.univ.dr. Andreea Mogos; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.

Număr anunț
DA27405339
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.460 RON
Valoare atribuită
6.460 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.460 RON

din 6.460 RON estimat