Atribuită
Cumpărare directă
Solutia are la baza Directorul Active (Active Directory) si presupune urmatoarele implementari : - Instalare si configurare Rol Active Directory, DNS, DHCP; - Creare domeniu si configurare Primary Domain Controller, DNS Server si DHCP Server, consola AV; - Creare Aditional Domain Controller ( ADC ); - Creare si configurare utilizatori, creare grupuri; - Integrarea statiilor in domeniu si migrare profiluri de pe contul local pe cel de domeniu; - Aplicarea de politici de cont, parole si liste de control al accesului la resurse, etc. prin constituirea si configurarea unor politici de grup (Group Policy) -Auditare securitate retea
- Număr anunț
- DA27388923
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 48222000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.