Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare pachet cartușe/tonere în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară, transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 3491/15.02.2021. Pachetul cuprinde achiziționarea următoarelor consumabile: TONER HP 17A, 1.600 PAG., ORIGINAL – 2 buc., CARTUȘ CANON PGI-525PGBK ORIGINAL 340 pag. – 6 buc., CARTUȘ CANON CLI-526 BK ORIGINAL 660 pag – 3 buc., CARTUȘ CANON CLI-526 M ORIGINAL 500 pag. – 6 buc., CARTUȘ CANON CLI-526 Y ORIGINAL 500 pag. – 6 buc., CARTUȘ CANON CLI-526 C ORIGINAL 500 pag. – 8 buc., OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27409014
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.999 RON
- Valoare atribuită
- 1.999 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.