Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de repunere in functiune ( include mutarea / instalarea aparatului / calibrarea ) – 6000.00 RON fara TVA 2. KIT GEO – 7320.00 RON fara TVA * *Include roata curea aluminiu ( 2 bucati x 80.00 RON fara TVA = 160.00 RON fara TVA) ; alezaj rulmenti ( 2 X 100.00 RON fara TVA = 200.00 RON fara TVA ) ; curea dintata Kevlar ( 8 metri X 200.00 RON fara TVA = 1600.00 RON fara TVA ) ; Rulment Nike ( 8 X 80.00 RON fara TVA = 640.00 RON fara TVA ); curea acord ( 6 X 40.00 RON fara TVA = 240.00 RON fara TVA ) ; filtru 640 ( 2 X 300.00 RON fara TVA = 600.00 RON fara TVA ) ; manson ( 1 x 3200.00 RON fara TVA ) ; burete 60mm ( 6 X 30.00 RON fara TVA = 180.00 RON fara TVA ) ; unitate oscilanta ( 1 X 500.00 RON fara TVA ).
- Număr anunț
- DA27375513
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.320 RON
- Valoare atribuită
- 13.320 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.