Atribuită Cumpărare directă

Interventie in 72 ore lucratoare de la data solicitarii scrise catre departamentul tehnic al BTL Romania (excluzand zilele de Sambata, Duminica si sarbatorile legale);  1 revizie / an cu emiterea unui Buletin de Verificare Tehnica dupa verificarea aparatelor;  2 interventii accidentale gratuite, in vederea efectuarii reparatiilor echipamentelor, la nevoie. Dupa epuizarea celor 2 interventii se percepe o taxa de deplasare in valoare de 150,00 lei fara TVA / deplasare;  Manopera gratuita pe toata desfasurarii contractului atat la sediul beneficiarului cat si la sediul firmei BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA, valabila si dupa epuizarea celor 2 interventii accidentale - Pret: 5.200,00 lei, fara TVA, cu plata in doua rate egale astfel: Rata 1: Dupa efectuarea reviziei in luna Februarie / Martie 2021; Rata 2: in perioada 01.12.2021 – 31.12.2021

Număr anunț
DA27323701
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat