Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatii hidranti - str. Botizului nr. 65/A,Reparatii instalatii sanitare - str. Alexandru Ioan Cuza

Număr anunț
DA27422553
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA (CUI 3896631)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232460-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430 RON
Valoare atribuită
1.430 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430 RON

din 1.430 RON estimat