Atribuită Cumpărare directă

Cazan din otel cu functionare pe combustibil lemnos pe baza principiului gazeificării

Număr anunț
DA27324574
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,, IULIU COROIANU" CRAIDOROLT (CUI 17495354)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.912 RON
Valoare atribuită
19.912 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.912 RON

din 19.912 RON estimat