Atribuită Cumpărare directă

AMESTEC GAZOS DLCO 3 LITRI , 0.3%CO, 0.3%CH4, 21%O2 pentru CPET /QUARK DLCO .

Număr anunț
DA27392349
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
NEOTECH SRL (CUI 14486378)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat