Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese de schimb aparatura medicala de Laborator , care cuprinde : 1 buc Electrod CLOR , pret fara TVA 1592 RON 1 buc Filtru deionizare apa , pret fara TVA 2460 RON 1 buc ISE TUBING 4 ;pret fara TVA 2080 RON

Număr anunț
DA27322960
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
NEOTECH SRL (CUI 14486378)
Cod CPV
42514300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.132 RON
Valoare atribuită
6.132 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.132 RON

din 6.132 RON estimat