Atribuită Cumpărare directă

Pentru UM 01042- Pompa frana DAC 665T buc 3 acord cadru danex 2 Releu semnalizare 12v buc 5 3 Releu incarcare 12 v buc 6 4 Cruce cardanica ANS ARO buc 5 5 Cap de bara ARO dreapta buc 5 total=371 Pentru UM 01044 - 1 ACE MRL Aro buc 10 2 Toba de esapament Aro, Finala buc 1 3 Pompa apa Aro Brasov buc 1 4 Bara de conexiune Aro buc 3 5 Rulment bucuc roata Aro set 3 6 Teava de legatura galerie evacuare Aro Brasov buc 1 7 Cilindru frana TAB C79 buc 2 8 Furtun retur motorina TAB C79 buc 3 total=1102 Pentru UM 01028- 1 Cilindru frana spate Aro buc 4 2 Cilindru farna fata Aro Dreapta buc 4 3 Cilindru farna fata Aro Stanga buc 4 4 Pompa frana cu circuit simplu Aro buc 1 5 Pompa frana cu circuit dublu Aro buc 1 6 Cablu farna de mana Aro buc 1 Total =529

Număr anunț
DA27419291
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
2.002 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.002 RON

din 2.002 RON estimat