Atribuită Cumpărare directă

Pachet piese auto: 1 cuzineti palier st set= 2 RABA- ROMLAG BRASOV, 2 cuzineti biela st set =2 RABA- ROMLAG BRASOV, 3 set furtunuri racire motor set= 2(RACORD), 4 cilindru frana fata buc= 4(SAVIEM), 5 pompa frana buc=3 ,6 pompa ambreiaj RABA buc= 2, 7 set garnituri camera franare sav D300 daN set= 10, 8 set garnituri camera franare raba D500 daN set =4, 9 ambreiaj electromotor RABA buc =1, 10 bobina anclasare electromotor RABA buc= 1 Total pachet =1515,80 lei F. TVA

Număr anunț
DA27462466
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
Cod CPV
34310000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.516 RON
Valoare atribuită
1.516 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.516 RON

din 1.516 RON estimat