Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase – ape uzate generate de laboratorul de analize medicale Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase mixturi de solventi, coloranti, reactivi chimici generate de laboratorul de anatomie patologica

Număr anunț
DA27481691
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.920 RON
Valoare atribuită
7.920 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.920 RON

din 7.920 RON estimat