Atribuită Cumpărare directă

Desmanol Pure - ambalaj flacon 1 litru - 100 buc + 40 pompe dozatoare Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru - 150 buc + 65 pulverizatoare Mikrozid AF Servetele REZERVA - ambalaj 150 buc servetele - 20 buc

Număr anunț
DA27447006
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.145 RON
Valoare atribuită
6.145 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.145 RON

din 6.145 RON estimat