Atribuită
Cumpărare directă
MIKROZID AF SERVETELE REZERVA– Dezinfectant servetele umede, 150 bucati, impregnate cu solutie dezinfectanta Mikrozid; produs utilizat pentru dezinfectia suprafetele dispozitivelor medicale, obiectelor de inventar si orice alte suprafete mici. EFICIENT IMPOTRIVA AH1N1 (VIRUSUL GRIPEI PORCINE)_x000D_ Domeniul de utilizare : institutii sanitare._x000D_ Spectru larg de actiune: bactericid, fungicid, tuberculocid si virucid._x000D_ Produs sub forma de rezerve pentru cutiile Mikrozid Servetele cu 150 servetele, impregnate cu o cantitate de 293 g solutie dezinfectanta Mikrozid._x000D_ Dezinfectie pe baza de alcool in toate domeniile cu un risc ridicat de infectie si unde se cere timp de contact scurt._x000D_ Ambalaje disponibile : rezerva cu 150 servetele._x000D_ Dispozitiv medical - Declaratie de conformitate eliberata de producator._x000D_ Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania._x000D_ Pret : /rezerva cu 150 servetele_x000D_
- Număr anunț
- DA27415276
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.