Atribuită
Cumpărare directă
Carte de onoare pentru Serviciul de Relatii Publice UPB conform referat nr. 19452/08.02.2021- Carte de onoare cu bloc de hartie la interior din hartie speciala ivoire, 120 g/mp, 300 pagini, file imprimate individual cu efecte de filigram, cant auriu. Coperta este din piele naturata vegetala cu memorie, in diferite nuante de culori: maro inchis, cognac, albastru marmorat, negru, lucrata manuala, tip legatorie de arta. Dimensiuni: 40X48 cm.
- Număr anunț
- DA27388386
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 22841000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.