Atribuită
Cumpărare directă
DOSAR CARTON CU SINA 400 X 0.34 DOSAR PLASTIC CU SINA 400 X 0.50 DOSAR MAPA 50 X 0.50 FOLIE PROTECTIE A4, 100/SET 7 X 7.14 FOLIE PROTECTIE A4, 100/SET 5 X 12.61 PLIC C4 ALB SILICONIC 100 X 0.21 PLIC C5 SILICONIC 200 X 0.126 PLIC C6 SILICONIC 700 X 0.067 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM 30 X 5.88 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV A4 5 X 7.56 DISPOZITIE DE CASERIE A6 5 X 1.09 ORDIN DELEGATIE 5 X 2.10 FORMULAR ANCHETA SOCIALA 200 X 0.80 FORMULAR CERERE 200 X 0.80 SCOTCH 48X66 10 X 4.62 BANDA ADEZIVA 18X32 10 X 0.84 MARKER PERMANENT 48 X 1.43 AGRAFE 33MM 20 X 0.84 ACE GAMALIE 50G 10 X 1.68 REZERVA CUB HARTIE 10 X 2.94 STICK-IT 75X75 10 X 1.68 NOTES ADEZIV 6 X 2.10 SUPORT BIROU 3 COMPARTIMENTE 2 X 12.61 SUPORT BIROU 1 X 9.24 SUPORT BIROU SARMA 5 X 4.20 SUPORT BIROU 2 X 6.30 RADIERA 6 X 1.26 CREION HB 24 X 0.42 CREION MECANIC 5 X 2.10 MINA CREION MECANIC 5 X 1.01 CREION CORECTOR 10 X 5.04 PIC 10 X 2.52 CALCULATOR 2 X 43.28 CAPSATOR 2 X 11.76 PERFORATOR 2 X 22.69 CUTTER MARE 2 X 6.72 CUTTER MARE 3 X 1.68 REZERVA CUTTER 2 X 2.52 CAIET A5 80 FILE 6 X 2.94 CAIET A4 60FILE 2 X 14.29 STILOU 2 X 12.61 STILOU 2 X 10.92 STILOU 2 X 6.30 PIX 48 X 0.67 PIX CU GEL 24 X 1.43 PIX GEL 36 X 1.68 SFOARA BBC 20 X 3.36 FOARFECA 18CM 3 X 4.62 ELASTIC BANI 3 X 2.94 BATERIE R6, ALCALINA 4/SET 5 X 6.72 BATERIE R3, ALCALINA 4/SET 2 X 6.72 CAIET A5 48 FILE 20 X 0.92 HARTIE XEROX A4/80G 100 X 12.61 ECUSON 50 X 0.59 TUS STAMPILA 12 X 1.81 TUSIERA 12 X 2.94 PIX 20 X
- Număr anunț
- DA27436595
- Autoritate contractantă
- Comuna Naeni (Primaria Comunei Naeni) (CUI 4154363)
- Furnizor / câștigător
- DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.893 RON
- Valoare atribuită
- 3.893 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.