Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza 25 topuri hartie xerox absolut A4 Absolut , 80g/mp, 500 coli/top conform referatului de necesitate nr. 2988/19.02.2021

Număr anunț
DA27435902
Autoritate contractantă
COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
280 RON
Valoare atribuită
280 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

280 RON

din 280 RON estimat