Atribuită Cumpărare directă

SACI MENAJ 60L 10/SET SR BRILLI MARO 10 SET SACI BIODEGRADABILI SIMPLI 35L 10BUC 3 ROL SANO ANTI KALK RUST TRIGGER 750ML 4 BUC MANUSI DE PROT.UNICA FOLOSINTA M 100/SET 2 BUC MANUSI VINIL F PUDRA MAR L PAC 100 BUC 2 CUT HARTIE PROS.MISAVAN MEGA 2/SET 2STR 10 SET DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L 1 BUC RUBIN - DULAP MARE STEJ.BRZ.DDM 1C 1 BUC STINGATOR P1 CU MANOMETRU 2 BUC VERIFICATOR DE PRESIUNE IN ANVELOPE 1 BUC SPRAY INTRETINERE BORD 701 MOTIP 600ml 3 BUC SOL CURATARE TAPITERIE 707 MOTIP 600ml 1 BUC LICHID SPALARE PARBRIZ -20C PROX PMTA 5L 5 BUC PANTALON PIEPTAR KORA MARIMEA 52 1 BUC DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB 4 BUC DOZATOR 1270 1 BUC STERGATOR HM SCALA 550 ANTHR. (007)60x80 4 BUC PAHARE ALBE BIODECK 220 ML 50 BUC/PAC 2 PAC POMPA MANUALA AL CU MANOMETRU PROFEX 1 BUC PRELUNGITOR 3P 2M 3X1 REL 000210 3 BUC SCARA OTEL 2 TREPTE WR2029 II 1 BUC SARE PASTILE 25KG 10 BUC RADIATOR OTEL 22PKKP 600X1400 MASTAS 2 BUC TRANSPORT STANDARD ZONA C 1 AU

Număr anunț
DA27411113
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AMARU (CUI 29012810)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat