Atribuită
Cumpărare directă
USA HDF PREG VOP 860 DR 1,00 BUC 34,00 0,000 171,79 171,79 0,00 171,79 144,36 171,79 1,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 20 7001362 MINER+SILD PT CHEIE A 54MM 661 VA AP 1,00 BUC 31,00 11,487- 28,13 24,90 0,00 24,90 20,92 24,90 1,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 30 4017928 PARCHET FP23 8MM CL 32 CANYON RENAI OAK* 17,00 PAC 64,51 0,000 65,85 65,85 0,00 65,85 940,71 1.119,45 17,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 40 4019974 PLINTA PARCH.CANAL CABLU 10456-6014 MILA 15,00 BUC 209,00 0,000 15,20 15,20 0,00 15,20 191,60 228,00 15,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 50 4019961 COLT INT.PLINTA 10456-6014 MILAS 4/SET 2 SET 78,00 0,000 8,29 8,29 0,00 8,29 13,93 16,58 2,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 60 4019958 ELEMENT IMBINARE PLINTA 10456-6014 MILAS 2 SET 72,00 0,000 8,90 8,90 0,00 8,90 14,96 17,80 2,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 70 4019959 CAPETE ST/DR PLINTA 10456-6014 MILAS 2 SET 35,00 0,000 7,50 7,50 0,00 7,50 12,61 15,00 2,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 80 4017454 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 1 ROL 84,00 0,000 53,00 53,00 0,00 53,00 44,54 53,00 1,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 90 4017455 FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 1 ROL 149,00 0,000 35,00 35,00 0,00 35,00 29,41 35,00 1,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00 S 0,00 100 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 390,00 0,000 24,00 24,00 0,00 24,00 20,17 24,00 1,00 0,00 0,00 mts570000002552624 19,00
- Număr anunț
- DA27403706
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.267 RON
- Valoare atribuită
- 2.267 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.