Atribuită Cumpărare directă

INCARCATOR BATERII +ROBOT PORNIRE 620 model- DYNAMIC 620 START conform ofertei tehnico -financiare trimisă și inregistrata la POLITIA LOCALA BACAU cu nr. 1287/28.01.2021

Număr anunț
DA27322585
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31153000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat