Atribuită
Cumpărare directă
BAGHETA DECORATIVA POLISTIREN 2M C04-50 23 BUC 63 ADEZIV UNIVERSAL DECOSA CARTUS 590G DL 5 BUC 20 PARCHET EXCELENCE 8MM CL32 D2740 ST PAL 13 PAC 117,52 ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 5 PAC 4 PLINTA SMART FLEX 537 STEJ.BOIER2,5M 27 BUC 366 COLT INT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 7 SET 147 COLT EXT PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 4 SET 121 IMBINARE PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/SET 5 SET 109 CAPETE S/D PLINTA SMART 537 STEJ.BO 2/S 3 SET 60 POLICARBONAT 2P 06MM UV 6X2,1 BRONZ 5 COL 9 DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 1 PUN 132 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 108 PACHET VOP.INT.CORAL 17 L + AMORSA 4 L 1 BUC 42 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 2 BUC 173 VOPSEA PITURA MARO DESCH. V53731 4L 1 BUC 7 EMAIL IDEEA ALB 2,5L 2 BUC 6 DANKE 13 EMAIL USC RAP GRI METAL 4L 1 BUC 6
- Număr anunț
- DA27455067
- Autoritate contractantă
- Comuna Calnic (Primaria Calnic) (CUI 4561936)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.451 RON
- Valoare atribuită
- 3.451 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.