Atribuită Cumpărare directă

7045704 GREBLA PROFESIONALA COADA FIBRA R101GL 17,00 23,00 20 7019701 LOPATA DREPTUNGHIULARA BORDURA +COADA 17,00 21,00 30 7052354 LOPATA CU VARF ASCUTIT COADA METAL 148CM 5,00 10,00 40 7034075 SAPA TIP V FORJATA CU COADA 8,00 5,00 50 7031523 SAPA FORJATA COADA LEMN 8,00 3,00 60 7027853 PULVERIZATOR 2L 20,00 78,00 70 7053896 PULVERIZATOR DE MANA ALTA 2000

Număr anunț
DA27451720
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat