Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale electrice necesare schimbării tabloului electric din biroul Secretariat și Relații cu Publicul- Primăria orașului Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate Nr.885/03.02.2021.

Număr anunț
DA27330469
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474 RON
Valoare atribuită
474 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474 RON

din 474 RON estimat