Atribuită
Cumpărare directă
3029118 MASCA BAIE START 500 KIT+LAVOAR+OGLINDA 3 BUC 165,55 3025835 LOSDI SIDNEY DOZATOR SAPUN ABS ALB 6 BUC 55,46 3027391 USCATOR MAINI CU SENZOR 1500W 69091,1 2 BUC 185,71 3004603 ROMA COMPACT R020 WC+REZ+CAP I.V. PN 6 BUC 335,29 3005446 MANSON IESIRE WC EXCENTRIC RA374 6 BUC 8,40 3024861 LOSDI DISPENSER PROSOAPE HARTIE ABS ALB 3 BUC 70,59 3018693 DISPENSER HARTIE ABS 1086-1 6 BUC 38,65 4020297 FAIANTA OPAL CREMA 20X60 1 CUT 36,21
- Număr anunț
- DA27458937
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.743 RON
- Valoare atribuită
- 3.743 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.