Atribuită Cumpărare directă

BANDA ANTIPASARI SUPORT INOX 1M 60 TEPI 300 BUC (Cantitate ID produs Produs Vanz. Speciala 300 1031629)

Număr anunț
DA27374843
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA HARGHITA (CUI 9709805)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.399 RON
Valoare atribuită
4.399 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.399 RON

din 4.399 RON estimat