Atribuită
Cumpărare directă
SENZOR DE MISCARE 360GRD 5 BUC; HOFF PANOU LED SLIM 40W 60X60 6500K EV 10 BUC; ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X5X120 2 BUC; SET TRAFALET 180X70 CU GRATAR HS 02-0221 2 BUC; SET TRAFALET 100MM CU TAVA HOLZER 2127 2 BUC; PACH.APLALUX 15 L + AMORSA PROMO 1 BUC; CAPAC WC MKW UNISET PLUS "AB" BAL.METAL 2 BUC; DIBLU BASCULANT CU SURUB KD 4K 84341 6 BUC. CONFORM OFERTA.
- Număr anunț
- DA27389829
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.343 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.