Atribuită Cumpărare directă

BARA FI 19MM 200CM AURIU ANTIC 30006 53 BUC BARA FI 19MM 160CM AURIU ANTIC 30005 6 BUC BARA FI 19MM 240CM AURIU ANTIC 30007 4 BUC CONSOLA GALERIE DUBLA20/19MM AURIU-ANTIC 36 SET CAP GALERIE LANCE AURIU-ANTIC 20/19MM 63 SET

Număr anunț
DA27409435
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.627 RON
Valoare atribuită
4.627 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.627 RON

din 4.627 RON estimat