Atribuită
Cumpărare directă
CILINDRU 72 D UNI O OLV 3 BUC ZAVORAS CU TIJA CILINDRICA ZNG 5 BUC ZAVORAS CU BLOCAJ PT BAL COPII 5 BUC DISC FER CIRC 190X2,2/30/48T 2608644377 1 BUC 3 PANZE 101 BR/GST 2608633779 1 BUC 5 PANZE T144 D/GST 2608630040 1 BUC SENZOR CU FOTOCELULA 10A 1 BUC HOFF PROIECTOR LED 30W 1 BUC ROLA 25M MYYM 3X1 (H05VV-F) T 1 RO
- Număr anunț
- DA27319687
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 329 RON
- Valoare atribuită
- 329 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.