Atribuită Cumpărare directă

RACORD 701L 16X1/2M 10 BUC RACORD 702L 16X1/2F 10 BUC COT 752L 16X1/2F 10 BUC COT 753L 16X1/2M 10 BUC TEU 731L 16X16X16 10 BUC COT 754L 16X1/2F CU PLACA 10 BUC RACORD 702L 20X3/4F 10 BUC RACORD 701L 20X3/4M 10 BUC TEU 731L 20X20X20 5 BUC COT 753L 20X3/4M 10 BUC COT 752L 20X3/4F 10 BUC REDUCTIE A581 1/2-3/8 MF 10 BUC REDUCTIE A592 1/2-3/8 FM 10 BUC REDUCTIE A581 3/4-1/2 MF 10 BUC REDUCTIE A592 3/4-1/2 FM 10 BUC DOP A590 1/2''F 10 BUC DOP A590 3/4''F 10 BUC DOP A583 3/4''M 10 BUC DOP A583 1/2''M 10 BUC ROBINET DADO FLUTURE FI-FI 1/2 R911X043 20 BUC NIPLU 582 1/2''MM(520) 10 BUC NIPLU 582 3/4''MM(520) 10 BUC ROBINET COLT TUR 1/2 801+CON 1/2X16 781L 10 BUC ROBINET COLT RET 1/2 821+CON 1/2X16 781L 10 BUC RADIATOR 22K 400X1400 KORAD FARA ACCESOR 2 BUC ACCESORII RADIATOR KORAD(PT. L<=1600MM) 10 BUC CANEPA 570 1 BUC PASTA PT ETANSARE ERMETIC PAST 551 1 BUC CLAPETA UNIC SENS PVC 110 1 BUC CAPAC PP 110 4 BUC RAMIFICATIE HTEA 110X50X87 PP SC 4 BUC SIFON PP BASIC 150X150 (SPP150150) 4 BUC MUFA DUBLA HTMM DN 110 PP SC 4 BUC RACORD 703L 16X16 5 BUC COT 751L 16X16 5 BUC RACORD 701L 26X1 M 5 BUC RACORD 702L 26X1 F 5 BUC RACORD 703L 26X26 4 BUC NIPLU 582 1''MM 5 BUC COT ALAMA 1/2 FF 5 BUC COT 92 1/2'' MF 5 BUC TEU 130 FFF 3/4'' 4 BUC TEU 130 FFF 1/2'' 4 BUC REDUCTIE A580 1/2-3/8 MM 10 BUC DOP A583 1''M 5 BUC DOP A590 1''F 5 BUC

Număr anunț
DA27407139
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44115200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.079 RON
Valoare atribuită
4.079 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.079 RON

din 4.079 RON estimat