Atribuită Cumpărare directă

USA METALICA 2 YALE L07 3 BUC SPUMA PU CONSTR.FOAM 700 ML BISON 9 BUC PRELUNGITOR MODULAR(PM) 4 CP PT 015092 4 BUC PRELUNGITOR MODULAR(PM) 5 CP PT015108 4 BUC TONY PRIZA DUBLA PT FARA CAPAC 10 BUC TONY PRIZA TRIPLA PT CU CAPAC 10 BUC SEDNA PRIZA DUBLA16A 2P+E SDN3000421 10 BUC HOFF FR INTRERUPATOR 10A ALB 10 BUC HOFF FR INTRERUPATOR DUBLU LED 10A ALB 10 BUC INTRERUPATOR SIMPLU AG 10 BUC INTRERUPATOR DUBLU AG 10 BUC STECHER CAUCIUC 1328 10 BUC CUPLA CAUCIUC 1329 10 BUC HOFF BANDA IZOLER 50MMx20Mx0,15MM NEGRU 20 BUC FISA INEL EXTRAGERE 6A ALBA 050162 10 BUC DISC TAIERE INOX 230X2 2608600096 15 BUC DISC RAPIDO LONGLIFE 125x1 2608602221 15 BUC GUTTA GLISS SOLAIR-EXTRA 1X50 M 20 M2

Număr anunț
DA27407943
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.145 RON
Valoare atribuită
4.145 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.145 RON

din 4.145 RON estimat